Rekonstrukce bazénů

Rekonstrukce na míru

Jsme tu pro vás na trhu již 15 let. Zajišťujeme rekonstrukce bazénů, kašen, lagun a řady dalších objektů. Při své práci používáme nejmodernější technologie, které současný trh nabízí. Poradíme si s rekonstrukcí bazénů se stávajícím nátěrem, zajistíme pro vás sanaci železobetonové konstrukce nebo opravíme stávající sklolaminátový povrch. Výhodou technologie stříkaného sklolaminátu je možnost rekonstrukce bazénu či jiného objektu s libovolným tvarem.

Stříkaný sklolaminát a jeho přednosti

Strojní aplikace stříkaného sklolaminátu zajišťuje rovnoměrné rozptýlení výztuže a kvalitní nanesení pryskyřice. Výsledný produkt má oproti propylenovým deskám a folii, která se snadno protrhne, vysokou odolnost a životnost až 50 let. Při aplikaci je pryskyřice nanesena nástřikem spolu s nasekaným skelným vláknem. Její výhodou je zdravotní nezávadnost a při práci s ní navíc nevzniká žádné zdravotní riziko. Povrch se následně válečkuje, zapravuje a po vytvrdnutí je zbroušen. Po dokončení je jeho tloušťka 4 mm. Výhodou strojové aplikace je eliminace lidské chybovosti. Rychlost je naší předností

Samotná aplikace sklolaminátu je zpravidla hotová do tří dnů. Pokud je potřeba sanace, počítejte s dvěma týdny. Jakmile vše vytvrdne, následuje aplikace finální vrstvy top coat, která dá ploše konečnou barvu. Její vytvrdnutí trvá přibližně 24 hodin. Zajistíme pro vás i další speciální stavební práce.

Obraťte se na nás

Rekonstrukce bazénů a dalších objektů je naší předností. Během svého působení na trhu jsme nasbírali řadu zkušeností. Neustále se zdokonalujeme a těší nás každý projekt, který pro vás můžeme realizovat. Jste to právě vy, naši klienti, kdo dává naší práci smysl. Rekonstruujeme pro vás bazény, ve kterých se můžete koupat a kašny, u kterých můžete posedět během dlouhých horkých letních dnů. Zaujala vás technologie stříkaného sklolaminátu? Přemýšlíte o rekonstrukci? Rádi zodpovíme vaše otázky a vytvoříme pro vás cenovou nabídku. Neváhejte nám zavolat.