Výstavba bazénů na klíč

Bazén je ideálním místem k odpočinku, relaxaci i trávení společného času s rodinou, a to nejen v horkých letních dnech.

Pakliže uvažujete o výstavbě nového bazénu dle vašich představ, poskytujeme osobní přístup, profesionální služby a spolehlivost. V případě, že přemýšlíte o rekonstrukci a hledáte někoho, kdo vám pomůže obnovit narušený povrch železobetonové konstrukce vašeho bazénu způsobeným povětrnostními vlivy, opakovaným používáním čisticích prostředků a tzv. zubem času – opravy tohoto druhu provádíme aplikací povrchové úpravy ze stříkaného sklolaminátu.

Aplikace stříkaného sklolaminátu

Aplikace stříkaného sklolaminátu patří mezi nejmodernější technologie, které současný trh nabízí. Hlavní předností využití sklolaminátu při výstavbě a rekonstrukci bazénů je rychlý a kvalitní proces, který je zpravidla hotový do tří dnů. Mezi další výhody strojní aplikace stříkaného sklolaminátu patří skutečnost, že umožňuje rovnoměrné rozptýlení výztuže, kvalitní nanesení pryskyřice a zdravotní nezávadnost. Výsledkem je tak vysoká odolnost a životnost až 50 let.

Naše spektrum činností je opravdu široké – realizujeme výstavby bazénů na klíč, hravě si poradíme s rekonstrukcí se stávajícím nátěrem, zajistíme sanaci železobetonové konstrukce či opravíme stávající sklolaminátový povrch. Pokud hledáte spolehlivého partnera, který vaše sny a představy zhmotní do 3D reality, obraťte se na nás. Zajistíme výstavbu bazénu vám a vašim potřebám na míru.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás.

Mám zájem
Upravit nastavení cookies